Klidných deset dní

29. 03. 2008, 20:53 · Ze života · Bleskovka

ikonkaMno, zas tak klidných ne, ale: vzal jsem si na poslední dekádu března dovolenou, tak proto o mě nebylo více než týden “slyšet”. Nejdřív Jizerské hory (bez lyží, ale se sněhem), potom západní Čechy (bez kol, protože taky se sněhem, takže vlakem, busem a pešky), a teď konečně doma :). Bohužel čekají daně, v práci určitě nějaké průsery a podobně.

Ale bylo to fajn.

Váš názor? · Trvalý odkaz na tento příspěvěk · Linkuj.cz · Jagg.cz

Závada není na vašem přijímači

25. 02. 2008, 13:54 · Ze života · Bleskovka

ikonkaZa problémy s dostupností se omlouvám, následek drobného updatu TextPatternu. O problémech s vypisováním chyb u okénka s komentáři vím.

V rámci úklidu na dvorku byly pro velký ohlas zrušeny chyby a přidán rss odkazovač na články na iPhonemania.cz. Halelujah!

Váš názor? [14] · Trvalý odkaz na tento příspěvěk · Linkuj.cz · Jagg.cz

Hezký rok 2008

2. 01. 2008, 1:20 · Ze života · Bleskovka

ikonkaZávěr toho předešlého roku se vydařil nad očekávání, v příjemné roubence v Krkonoších. Za pozvání díky Kubovi, s přítulkou a dalšími kamarády jsme si to užili :). Došlo po delší době i na lyže, zasněžené vrcholky jsou krásné, chata byla vytopená, svíček, jídla, pití a zábavy byl dostatek, co chtít víc :). Aby vám to nebylo líto, tady máte alespoň jednu fotku (z iPhonu) z úterního rána.

Tak hlavně hodně zdraví!

Váš názor? · Trvalý odkaz na tento příspěvěk · Linkuj.cz · Jagg.cz

Veselé vánoční běsy

24. 12. 2007, 18:10 · Ze života · Bleskovka

ikonkaPůvodně jsem chtěl na blogu probíhající (resp. už skoro končící) běsnění kolem vánoc prostě ignorovat, tak jak se to snažím dělat i s osobním životě. Ale jelikož se stále flákám (střídavě u počítače, u knížky a u kočky) a padl mi zrak na glosu Tangera, tak ji s dovolením nalinkuji i sem. Patrick to jako obvykle napsal stručně a výstižně.

Přeji všem hlavně klid, mír a slunce v duši. Berte to prosím jako vaše osobní přání – žádné SMS, ICQ zprávičky, maily, pohlednice či poštovní holuby neposílám.

A ve 22:00 v Aeru!

Váš názor? [11] · Trvalý odkaz na tento příspěvěk · Linkuj.cz · Jagg.cz

Grafika koupila Click!

11. 12. 2007, 17:27 · Ze života · Bleskovka

ikonkaNěkteré věci mi vyrazí dech. Dneska třeba sledování odtahu auta (po chvíli se dostavil majitel o berlích) odtahovkou metodou “hni se ty hnise”, kdy z auta odpadávají hůř držící kousky (věděli jste, že po propadlé STK se z auta stává legálně vrak?). Nebo když mi někdo řekne, že Click!, neboli bývalé Softwarové noviny, koupilo vydavatelství Grafika Publishing, které se zatím věnovalo především webovým projektům, jako je Grafika.cz, MujMac.cz či MujiPod.cz, vydávání papírového bulletinu Grafika News a vydávání knih.

Ale nebyla to fáma, byl to fakt. Viz tisková zpráva na SWNet.cz. A Inside taky prodali. Tím asi vydavatelství SWN končí, další projekt Digital Revue, kam jsem kdysi taky psal, skončil po zhruba dvou ročnících v roce 2000 (jestli mě paměť neklame, do SWN jsem v roce 98 napsal recenzi prvního iMaca :).

(Musel jsem se podělit – fakt mě to překvapilo. SWN byly svého času POJEM.)

Váš názor? [8] · Trvalý odkaz na tento příspěvěk · Linkuj.cz · Jagg.cz

Nová banka na českém trhu: mBank

25. 11. 2007, 3:30 · Ze života

ikonkaNěkolik měsíců se o tom spekulovalo a v poměrně neobvyklé datum, v neděli 25. listopadu v 00:00 to spustili: další česká banka, mBank, postavená primárně na elektronickém bankovnictví. Co je na naše poměry zásadní – většina služeb je zdarma.

(Pokračování článku...)

Váš názor? [30] · Trvalý odkaz na tento příspěvěk · Linkuj.cz · Jagg.cz

Amící mají den díkuvzdání, ja chorobu

23. 11. 2007, 1:17 · Ze života · Bleskovka

ikonkaA tak se nikde nic neděje :). Já si teda vařím čaj s citronem a asi tak strávím i víkend. Ještě že tady mám kotě (chvílemi zlatý, chvílemi na zabití) a spoustu neshlédnutých DVD... Jestli bude nálada, napíšu alespoň o externí baterce, či spíše bateriové nabíječce, co jsem si pořídil k iPhonu.

Váš názor? [12] · Trvalý odkaz na tento příspěvěk · Linkuj.cz · Jagg.cz

Války s kočkou

1. 11. 2007, 1:06 · Ze života · Bleskovka

ikonkaKotě je roztomilé, praštěné, přítulné, kousací, no prostě značně kočkoidní, a nenechá mě moc vyspat. A tak usínáme spolu a v průběhu noci, když mě začne terorizovat, ho deportuji do kuchyně (odkud se už ale umí dostat…). Jsem zvědav, kdy to dopadne takhle... Prostě šelma.

S tou druhou šelmou, Macosí, zatím jen flirtuji, hodil jsem to na testovací počítač, své pracovní mám příliš rád :). Takový Tangero to udělal, a pak zoufale volal o pomoc :).

Váš názor? [11] · Trvalý odkaz na tento příspěvěk · Linkuj.cz · Jagg.cz

Projekt "Kočka"

5. 10. 2007, 18:49 · Ze života · Bleskovka

ikonkaTak, a mám to. Kotě. První moje. Kdysi jsem měl pár křečků, relativně nedávno potkánka, ale toho jsem dost obrečel. Tak jsem si zakázal krátkověká zviřátka. Taková činčila vydrží docela dlouho, ale musí být v kleci, pokud teda nechce mít z bytu hromadu třísek. Pes – to je velký úvazek. Tak (kromě opiček :) zbyla kočka. A teď jí díky mé přítulce mám. Český mourek (kocourek) z vesnice, je mu přesně měsíc, maminka ho už odstavila. Zrzavý, tak dostal jméno Tygr. Dneska se seznamuje s bytem a s námi, teď mi leží na břiše a přede. Tak tě vítám, Tygře :).

Fotky

Váš názor? [13] · Trvalý odkaz na tento příspěvěk · Linkuj.cz · Jagg.cz

Mezi autíčky, Jobsem a cirkusem (o iPhonu nemluvě)

3. 09. 2007, 23:46 · Ze života

ikonkaPoměrně příjemně aktivní poslední týden prázdnin (ne že bych já nějaké měl :). Od kina přes cirkus po operu, a do toho životopis Steva Jobse a vrtáni v iPhonku…

(Pokračování článku...)

Váš názor? [4] · Trvalý odkaz na tento příspěvěk · Linkuj.cz · Jagg.cz

Další