iPhone v MF Dnes

10. 07. 2007, 11:54 · Nakousnutá jabka · Bleskovka

ikonkaMF Dnes se svezla na vlně jménem iPhone a dneska vyšla dvoustránková příloha Hi-Tech věnovaná právě jen iPhone. Hlavní články jsou dva, jeden popisuje iPhone jako takový (autorem jsem já), druhý se zaměřil na šílenství kolem iPhone (a napsal ho Pavel Kočička). Omáčku dělá porovnání s konkurencí a anketka s celebritami, zda by iPhone chtěli :). Pokud netoužíte po papírové verzi, najdete články od 12:00 na webu MF Dnes. A mimochodem stejný deník tvrdí, že se iPhone bude dělat ve Foxconnu v Kutné Hoře. Ve fabrice této firmy v Pardubicích se dříve dělaly iMacy, pak Mac mini a nyní se snad zase budou dělat iMacy.

· Trvalý odkaz na tento příspěvěk · Linkuj.cz · Jagg.cz

 1. dobrej clanek v MF. narozdil od usmevnych clanku autoru z poslednich dnu, kteri ani nevi o cem to vlastne pisi. Nejscasteji vyjmenuji funkce shodne s funkcemi nejlevnejsich chytrych telefonu a jakoze bomba a tecka.

  — armin    10.7.2007 13:18    #

 2. Výbornej článek, dík.

  Ale “služba Blackberry” a “dvoumegový objektiv”? wtf? To ty, nebo korektura MF Dnes? ;)

  — Petr Staníček    10.7.2007 13:38    #

 3. Pixy: “sluzba BlackBerry” ja, povazuju to hlavne za sluzbu – BlackBerry muzes pouzivat i na jinych zarizenich nez primo od nich – podporuji Windows Mobile a Symbian, a bez sluzby aktivni u operatora si neskrtnes. Za dvoumegac nemuzu, mel sem tam 2Mpix :).

  Martin Ler    10.7.2007 13:57    #

 4. Pekny clanek.
  Jen poznamka. AT&T vam dovoli pouzivat roaming maximalne 2 mesice, pak vas odpoji. Tj. pri pouzivani v Cesku byste museli iPhone pred uplynutim 60 dni odvezt do US, tam si zavolat a zase si ho vzit nazpatek a po dvou mesicich cestu opakovat a tak porad dokola. :-D
  A jeste k podpore Flashe. Nemam v tom prehled, ale nemuze byt nepodpora Flashe proste a jednoduse zavinena tim, ze Adobe nema Flash Player portovany na ten procesor co pouziva iPhone? A jak zname Adobe jak “kvalitne” ten svuj Player umi portovat na jine platformy (proc je pod Mac OS X pomalejsi nez pod Win :-/ ?), bych se ani nedivil, ze zadny pouzitelny dosud nemaji. Ale jak pisu, nemam o tom prehled. Jak to funguje na jinych mobilech?

  — Mr. Cidermaster    10.7.2007 17:19    #

 5. Jen pro zajimavost. iPhone z MF je ten samy kousek, ktery maji na Andelu?:)

  Roman Maštalíř    11.7.2007 09:33    #

 6. Na Andělu maji 4 GB verzi, zda je to ten samy, nevim, ale je uzasny. Neco je videt obrazky, neco jineho je ho mit v ruce…

  — straw    11.7.2007 12:50    #

Související články